Piekarnia Cukiernia B.K.Rumińscy

Overview


Nasza współpraca z Państwem Rumińscy rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to mieliśmy przyjemność pracy nad zdjęciamy produktów firmy.   Z roku na rok ilość realizowanych przez SIRINO usług systematycznie wzrasta, co pozwala nam obserwować i śledzić rozwój firmy Państwa Rumińskich. W chwili obecnej produkty z logiem BK.Rumińscy dostarczane są do ponad 200 punktów sprzedaży w województwie kujawsko-pomorskim. Firma posiada także sieć 16 wsłasnych sklepów w rejonie. W ofercie znajdują się produkty piekarnicze jak również cukiernicze. Ciekawostką jest również fakt, że fabryka Państwa Rumińskich jest dostawcą lodów według własnej receptury.

Opinia właścicieli


Polecamy firmę SIRINO jako profesjonalnego partnera w zakresie wdrażania usług komputerowych, ponadto rekomendujemy SIRINO jako firmę z bogatym portfolio. Współpracujemy z firmą SIRINO od 8 lat i z pełną odpowiedzialnością polecamy godną zaufania, rzetelną współprace biznesową z firmą SIRINO. Wybierając firmę SIRINO, kierowaliśmy się kompleksową obsługą, innowacyjnością i terminem realizacji. Zakres wdrażania był bardzo szeroki: konfigurację sieci komputerowych, serwery poboczne, serwery Exchange, strony www.ruminscy.pl, serwer druku, serwis i opiekę nad sprzętem sieciowym i komputerowym, zdalną opiekę nad stanowiskami komputerowymi jak również dostarczanie i uruchamianie POS w sklepach firmowych. Firma zastosowała rozwiązania terminowo i na bardzo wysokim poziomie. Serwis i opieka jaką Nasza firma została objęta, świadczy o profesjonalizmie i unikatowości firmy SIRINO. Uważamy, że stały rozwój jest domeną każdego prężnego przedsiębiorstwa, tym samym wybieramy najlepszych specjalistów takich jak SIRINO. Krzysztof Rumiński

Rozwiązania i wsparcie


Front prac stale się powiększa. Wraz z rowojem firmy, staramy się na każdym jej etapie dostarczyć odpowiednie rozwiązania technologiczne, pozwalające usprawnić pracę całego zespołu firmy.

  • Dbamy o widoczność strony firmowej w internecie
  • Sprawujemy opiekę nad siecią komputerową w centrali firmy.
  • Zapewniamy niezawodna pracę serwerów odpowiedzialnych za serwisy internetowe oraz pocztę firmową.