Piekarnia Cukiernia B.K.Rumińscy

Overview


Nasza współpraca z Państwem Rumińscy rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to mieliśmy przyjemność pracy nad zdjęciamy produktów firmy.   Z roku na rok ilość realizowanych przez SIRINO usług systematycznie wzrasta, co pozwala nam obserwować i śledzić rozwój firmy Państwa Rumińskich. W chwili obecnej produkty z logiem BK.Rumińscy dostarczane są do ponad 200 punktów sprzedaży w województwie kujawsko-pomorskim. Firma posiada także sieć 16 wsłasnych sklepów w rejonie. W ofercie znajdują się produkty piekarnicze jak również cukiernicze. Ciekawostką jest również fakt, że fabryka Państwa Rumińskich jest dostawcą lodów według własnej receptury.

Opinia właścicieli


projekt strony intenetowej ruminscy.pl

Polecamy firmę SIRINO jako profesjonalnego partnera w zakresie wdrażania usług komputerowych, ponadto rekomendujemy SIRINO jako firmę z bogatym portfolio. Współpracujemy z firmą SIRINO od 8 lat i z pełną odpowiedzialnością polecamy godną zaufania, rzetelną współprace biznesową z firmą SIRINO. Wybierając firmę SIRINO, kierowaliśmy się kompleksową obsługą, innowacyjnością i terminem realizacji. Zakres wdrażania był bardzo szeroki: konfigurację sieci komputerowych, serwery poboczne, serwery Exchange, strony www.ruminscy.pl, serwer druku, serwis i opiekę nad sprzętem sieciowym i komputerowym, zdalną opiekę nad stanowiskami komputerowymi jak również dostarczanie i uruchamianie POS w sklepach firmowych. Firma zastosowała rozwiązania terminowo i na bardzo wysokim poziomie. Serwis i opieka jaką Nasza firma została objęta, świadczy o profesjonalizmie i unikatowości firmy SIRINO. Uważamy, że stały rozwój jest domeną każdego prężnego przedsiębiorstwa, tym samym wybieramy najlepszych specjalistów takich jak SIRINO. Krzysztof Rumiński

Rozwiązania i wsparcie


case-studies-details-img-two

Front prac stale się powiększa. Wraz z rowojem firmy, staramy się na każdym jej etapie dostarczyć odpowiednie rozwiązania technologiczne, pozwalające usprawnić pracę całego zespołu firmy.

  • Dbamy o widoczność strony firmowej w internecie
  • Sprawujemy opiekę nad siecią komputerową w centrali firmy.
  • Zapewniamy niezawodna pracę serwerów odpowiedzialnych za serwisy internetowe oraz pocztę firmową.