Linki sponsorowane

Precyzyjna i przejrzysta reklama w wynikach wyszukiwania Google.

Jak zwiększyć sprzedaż i zdobywać nowych klientów?

Najszybszy sposób na zwiększenie ruchu – Linki sponsorowane Google Ads

Linki sponsorowane Google Ads (dawniej Google AdWords) to płatne wyniki wyszukiwania w wyszukiwarce Google dostępne dla każdego. Przy pomocy tego narzędzia można prowadzić wiele kampanii reklamowych w Internecie w bardzo przystępnej cenie.

Rozszerzenie swoich działań w sieci o linki sponsorowane Google Ads daje wiele dodatkowych możliwości. Najważniejszą jest oczywiście zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym lub pozyskanie klientów na usługi. Z Google Ads jest to bardziej dostępne, ponieważ płacąc za linki nasza strona pojawia się na górze listy wyników wyszukiwania niezależnie od swojej pozycji w tzw. organicu.

Nie tylko większa sprzedaż i nowi klienci. Jakie inne możliwości stwarzają linki sponsorowane Google Ads?

Drugą korzyścią, o której wiele osób nie wie, jest rozbudowana funkcja monitoringu pozycji naszego sklepu czy strony w panelu administratora Google Ads. Każdy, kto założy konto i będzie je aktywnie prowadził, może sprawdzać jak radzi sobie strona na zadane frazy kluczowe. Te cenne informacje służą potem do poprawiania działań reklamowych i SEO.

Ponadto inwestując w linki sponsorowane Google Ads mogą Państwo śledzić ruch na stronie oraz zyskują Państwo dostęp do profesjonalnych narzędzi analitycznych pozwalających poprawić skuteczność kampanii reklamowej w wyszukiwarce Google. Korzystanie z nich zwiększa możliwości reklamy poprzez jej optymalizację i sprecyzowanie grupy docelowej, jak również zwiększa możliwości wyszukiwania.