Referencje od naszych Klientów


Gorąco polecam !

Sirino kompleksowo obsługuje moją firmę. Dostarcza hosting, pocztę firmową, stronę internetową, pozycjonowanie oraz kalendarz. Z  Panem Maciejem współpracuję już od 7 lat i zawsze mogę na niego liczyć jeśli chodzi o techniczną obsługę mojej firmy. Gorąco polecam.

Serdecznie polecam!

Pan Maciej z firmy Sirino uratował moją firmę przed poważną katastrofą informatyczną. Wkroczył do akcji niczym super bohater i postawił cały sklep na nogi w mniej niż 2 tygodnie, w momencie kiedy wydawało się, że jest to zupełnie niemożliwe. 
Profesjonalizm to kluczowa cecha Sirino. Pan Maciej zna każdy, nawet najmniejszy, szczegół powiązany z prawidłowym funkcjonowaniem stron i sklepów internetowych.  Służy pomocą telefoniczną i e-mailową, a kiedy sprawa jest pilna można się z nim skontaktować także w weekendy. Nie zadaje zbędnych pytań, rzeczowo podchodzi do sprawy, doradzając klientowi najbardziej optymalne rozwiązania. Ogromną zaletą współpracy z Sirino jest kompleksowość obsługi – budowa sklepu, codzienna edycja konfiguracji, pozycjonowanie w google, linki sponsorowane – to wszystkim Sirinio zajmie się za Ciebie, a Ty będziesz mieć czas na to, aby zająć się Twoją firmą w świecie poza komputerem. Serdecznie polecam!
Polecamy firmę SIRINO

Polecamy firmę SIRINO jako profesjonalnego partnera w zakresie wdrażania usług komputerowych, ponadto rekomendujemy SIRINO jako firmę z bogatym portfolio. Współpracujemy z firmą SIRINO od 8 lat i z pełną odpowiedzialnością polecamy godną zaufania, rzetelną współprace biznesową z firmą SIRINO. Wybierając firmę SIRINO, kierowaliśmy się kompleksową obsługą, innowacyjnością i terminem realizacji. Zakres wdrażania był bardzo szeroki: konfigurację sieci komputerowych, serwery poboczne, serwery Exchange, strony www.ruminscy.pl, serwer druku, serwis i opiekę nad sprzętem sieciowym i komputerowym, zdalną opiekę nad stanowiskami komputerowymi jak również dostarczanie i uruchamianie POS w sklepach firmowych. Firma zastosowała rozwiązania terminowo i na bardzo wysokim poziomie. Serwis i opieka jaką Nasza firma została objęta, świadczy o profesjonalizmie i unikatowości firmy SIRINO. Uważamy, że stały rozwój jest domeną każdego prężnego przedsiębiorstwa, tym samym wybieramy najlepszych specjalistów takich jak SIRINO.

Sprawdzona i godna zaufania

Pragniemy polecić Państwu usługi firmy SIRINO w zakresie projektowania stron internetowych. Wybierając firmę, kierowaliśmy się bogatym portfolio i terminem realizacji. Realizacja przebiegła szybko i sprawnie. Projekt został ukończony w ustalonym wcześniej terminie. Wprowadzony system CMS spełnia nasze oczekiwania i znacznie ułatwił zarządzanie stroną. Z przyjemnością możemy polecić firmę SIRINO jako sprawdzoną i godną zaufania.

Profesjonalizm i rzetelności

Współpracę z SIRINO rozpoczęliśmy w 2010 roku, kiedy to firma UNIKAT S.C. zdecydowała się wejść na rynek reklamy w wyszukiwarkach ze swoją nową stroną i pełną ofertą produktów. Po wielu rekomendacjach świadczących o jakości i rzetelności SIRINO przeprowadziliśmy briefing na partnera SEO i SEM – także z firmami konkurencyjnymi. Ofertę SIRINO wyróżniało przygotowanie indywidualnie pod kątem klienta. Na pierwszy rzut można było zauważyć, że nie jest to sztampowa oferta wysyłana do wielu klientów, lecz efekt dokładnej analizy oferty i strony UNIKAT, a także weryfikacji działań konkurencji. Widząc efektywność działań SIRINO w Polsce zdecydowaliśmy się na rozszerzenie od 2014 roku naszej współpracy na rynki  – Czechy oraz Słowację. I tym razem okazało się, że wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm SIRINO procentują i decyzja ta przyniosła nam kolejny sukces. Działania SIRINO zostały bardzo dobrze ocenione przez zarząd spółki UNIKAT. W jego wyniku od 4 kwartału 2010 SIRINO jest oficjalnym i jedynym partnerem UNIKAT S.C. w zakresie  działań SEO i SEM w całej Europie. Myślę, że fakt stałego rozwijania naszej współpracy z SIRINO najlepiej świadczy o profesjonalizmie i rzetelności tej firmy i stanowi najlepszą rekomendację dla niej. Jako klient mogę z pewnością polecić SIRINO jako partnera biznesowego.

Solidny Partner w biznesie

Firmie SIRINO zleciliśmy wykonanie naszego serwisu www.cyfrowaciemnia.pl . Serwis powstał z myślą o prezentacji naszej aktualnej oferty. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu współpracy, szczególnie cenimy sobie terminowość, elastyczność przygotowanych rozwiązań technicznych oraz fachowe doradztwo podczas tworzenia projektu. Potwierdzamy, że firma SIRINO ze Szczecina jest solidnym partnerem biznesowym i polecamy ją jako sprawdzoną i godną zaufania.

Doskonały partner w biznesie

Wykonanie strony internetowej www.adstudio.com.pl powierzyliśmy firmie SIRINO ze Szczecina, która posiada bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie. Współpraca przebiegała sprawnie i profesjonalnie. Wszystkie projekty były wykonywane w terminie. Funkcjonalność oraz innowacyjność zastosowanych rozwiązań jest na bardzo wysokim poziomie. Z prawdziwą przyjemnością polecamy firmę SIRINO jako doskonałego partnera w biznesie. W przyszłości na pewno będziemy korzystać z usług tej firmy.