Pozycjonowanie stron Szczecin

Strona dobrze widoczna w wyszukiwarce to gwarancja sukcesu

Pozycjonowanie stron Szczecin

W SIRINO nie zostawiamy Klientów samych z nową stroną czy sklepem internetowym. Duży wpływ na sukces ma także pozycjonowanie stron www pod wyszukiwarki internetowe, czyli SEO. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi SEO dla stron firmowych oraz sklepów internetowych, co realnie wpływa na lepszą widoczność strony w Internecie.

Jaki cel mają działania SEO?

Najprościej mówiąc mają sprawić, że nasza strona internetowa czy sklep online pojawią się na górze w Google na wpisaną frazę kluczową. Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych to cały proces, na który składa się wiele różnego rodzaju działań: pozyskiwanie linków, optymalizacja strony, linki sponsorowane, artykuły sponsorowane publikowane w branżowych portalach, unikalne treści na stronie ze słowami kluczowymi, zoptymalizowane grafiki i wiele innych.

Zintegrowane działania SEO wpływają na lepszą ocenę strony przez wyszukiwarkę (np. Google), a co za tym idzie – strona pojawia się na samym szczycie listy wyników wyszukiwania na wpisane przez użytkownika zapytanie.

Nasze usługi SEO dla firm i sklepów internetowych obejmują:

  • – Search engine optimization (SEO) – w celu osiągnięcia wyższej pozycji w wyszukiwarce (pozycjonowanie organiczne)
  • – Social Media Marketing (SMM) – w celu zwiększenia zaangażowania fanów w mediach społecznościowych,
  • – Marketing w wyszukiwarkach (SEM) – w celu pozyskania większego ruchu na stronie,
  • – Optymalizację współczynnika konwersji – w celu zwiększenia ilości zamówień.
seo

Pozycjonowanie organiczne to klasyczne rozumienie działań SEO. Ma na celu wypracowanie wyższej pozycji strony internetowej na liście wyników wyszukiwania Google. Wszystkie najważniejsze badania zachowań internautów potwierdzają, że szukając czegoś w Google klikamy zazwyczaj tylko pierwszych pięć odpowiedzi wyszukiwarki, dlatego właśnie te pozycje (TOP5 GOOGLE) są najbardziej pożądane przez każdego, kto ogłasza się w Internecie lub prowadzi sklep online.

Nasze usługi SEO mają na celu wypromowanie Państwa strony na pierwsze miejsca wyników wyszukiwania

W SIRINO oferujemy Państwu profesjonalne i, co najważniejsze, skutecznie pozycjonowanie organiczne. Nasze wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu storn internetowych pozwala nam zaproponować najlepszą ofertę dla osób, które zgłaszają się do nas z chęcią nawiązania współpracy odnośnie działań SEO.

Każda firma czy sklep może liczyć na opracowaną przez nas koncepcję pozycjonowania dostosowaną do konkretnych potrzeb. Nasze działania odnośnie pozycjonowania organicznego są zgodne z aktualnymi wytycznymi Google – nigdy nie ryzykujemy pozycjami naszych klientów bawiąc się w niebezpieczne praktyki.

Pozycjonowanie w praktyce

Czyli, co tak na prawdę robimy podczas pozycjonowania

seo process img 1

Audyt SEO

Analizujemy Twoją witrynę pod kątem ewentualnych błędów i wprowadzamy najlepsze rozwiązania.

Next Process
seo process img 2

Content marketing

Przygotowujemy wartościowe treści zoptymalizowane pod SEO

Next Process
seo process img 3

Optymalizacja on-page

Optymalizacja on-page

Next Process
seo process img 4

Link building

Pozyskujemy wartościowe linki dla Twojej strony

Next Process
seo process img 5

Reportowanie

Co miesiąc otrzymasz od nas szczegółowy raport z postępów prac i wyników

Next Process