Strony internetowe Szczecin

Strony internetowe w Szczecinie – Wyróżnij się z tłumu!

Specjalnością firmy Sirino jest projektowanie i tworzenie responsywnych stron internetowych w Szczecinie, w Warszawie, w Toruniu, we Wrocławiu – doskonale dopasowanych do potrzeb Klientów. Dzięki nowoczesnej stronie internetowej, zyskają Państwo profesjonalną, niezawodną i wielofunkcyjną formę komunikacji z klientem.

  • ­Jeden projekt dostosowany dla komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów.
  • ­Piękny i nowoczesny design, który robi różnicę.
  • ­Zwiększ sprzedaż dzięki strategicznemu doświadczeniu.

Profesjonalne, intuicyjne, przyjazne wyszukiwarkom i przystosowane do urządzeń mobilnych – takie strony internetowe wykonujemy dla Państwa w SIRINO. Nowa strona www przyciągnie nowych klientów oraz usprawni komunikację ze wszystkimi klientami Państwa firmy.
Niezależnie od tego, czy potrzebują Państwo strony firmowej (strony wizytówkowej), strony z ofertą usług czy też strony osobistej – w SIRINO wykonamy witrynę skrojoną dokładnie do Państwa potrzeb, od A do Z. Wspólnie wybierzemy koncepcję graficzną i funkcjonalności nowej witryny www, aby Państwa klienci i osoby, które odwiedzą stronę chętnie na nią wracały.

Strony internetowe firmowe, osobiste i portale internetowe
• Prowadzą Państwo sklep, zakład lub lokal w Szczecinie lub gdziekolwiek w Polsce?
• A może myślą Państwo w własnym portalu internetowym?
• Chcą Państwo zamówić swoją pierwszą firmową stronę www?
• A może interesuje Państwa odświeżona i nowoczesna witryna firmowa, zgodna z wymaganiami Google?
SIRINO to dobry adres. Wykonujemy profesjonalne, nowoczesne, zoptymalizowane witryny internetowe, które cieszą oko, a przede wszystkim skutecznie zachęcają użytkowników do kontaktu.
Nasze ogromne doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu stron www dla firm sprawia, że łatwo ocenić nam, które rozwiązania będą najbardziej przydatne dla konkretnej branży czy konkretnego klienta.

Strony internetowe Szczecin

Dla naszych Klientów proponujemy responsywne strony www, na których znajdą się najważniejsze zakładki i elementy pozwalające na szybki kontakt klienta, np.:
• strona główna (zakładka strona główna),
• przedstawienie oferty (zakładka oferta),
• zakładka na temat firmy (zakładka o firmie),
• formularz kontaktowy online (zakładka kontakt),
• wskazówki dojazdu + mapa Google.
Mogą być to zarówno firmowe strony typu one-page (przewijalne), jak i klasyczne strony www z klikalnym menu. Dla wymagających branż i klientów proponujemy bardziej złożone witryny o rozbudowanym drzewku zakładek, z elementami multimedialnymi i ruchomymi sekcjami, zintegrowane z kanałami w social mediach, z możliwością pobierania plików i wieloma innymi funkcjami, których wybór jest niemal nieograniczony. Nasze strony firmowe opieramy na prostym w obsłudze CMS WordPress który jest najpopularniejszym systemem na świecie.

W RAMACH TWORZENIA STRON, OFERUJEMY M.IN.:

• indywidualny projekt graficzny,
• domenę i serwer,
• system CMS,
• mail w domenie firmowej,
• responsywność,
• optymalizację SEO,
• podpięcie statystyk analytics,
• pomoc techniczną,
• mapę google,
• kopię zapasową,
pozycjonowanie stron Szczecin,

więcej na temat responsywnych stron, znajdziesz na naszym blogu:
RESPONSIVE WEB DESIGN

#stronyinternetoweszczecin #projektowaniestronszczecin #tworzeniestronszczecin

Proces projektowania strony internetowej

Nasza kompleksowa strategia projektowania stron internetowych zapewnia perfekcyjnie opracowaną stronę internetową dla Twojej firmy.

Konsultacja

Zaczynamy od omówienia wszelkich Twoich potrzeb i oczekiwań co do projektu. Na tym etapie opracowujemy wstępnie koncepcję układu podstron, systemu nawigacji oraz planowanych rozwiązań programistycznych. design-process-img

Projektowanie

Projektowanie to nie jedynie stworzenie wyglądu stron. Proces ten odpowiada za przygotowanie w oparciu o ustaloną koncepcję strony systemu nawigacji, typografii i planowanej kolorystyki. W tym momencie bierzemy pod uwagę elementy związane z optymalizacją czasu wczytywania stron. seo-discovery

Finalny Projekt

Po zaakceptowaniu przez Klienta projektu, stworzone strony internetowe wdrażamy na oferowanych przez nas serwerach. Naszym klientom oferujemy współpracę polegającą na bieżącym aktualizowaniu treści na stronach.

przykład strony responsywnej

Przykładowe realizacje stron internetowych

Wykonaliśmy wiele projektów stron internetowych, z których poniżej przedstawiamy jedynie wybrane prace. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a przy projektowaniu strony www mamy na uwadze wszelkie sugestie oraz oczekiwania klienta.

Jak wygląda współpraca z nami?

Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie. Zawsze podchodzimy profesjonalnie do każdego zlecenia. Od początku współpracy, dbamy o stały kontakt ze zleceniodawcą. Staramy się aby klient przez cały czas był na bieżąco informowany o przebiegu i zakresie prac otrzymanego zlecenia .

W trakcie omawiania usług jakie oferujemy, doradzamy klientom wybór tych, z których będą mieli oczekiwane rezultaty.

Stały kontakt - Szczecin

Dla owocnej współpracy stały kontakt jest niezbędny. Dlatego jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i mailowym z naszymi klientami.
Naszym głównym miejscem działania jest piękne miasto Szczecin, z którego pochodzi większa część naszych klientów. Z naszych usług stale korzystają również klienci z wielu miast Polski jak również z zagranicy: Barcelona, Hamburg, Berlin.

Zapraszamy Cię do współpracy. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, z których usług powinieneś skorzystać, które pomogą Ci w rozwoju Twojej firmy.